proces

Przeglądaj
Przeglądaj jakie kluby prowadzą obecnie kampanie na naszej platformie
Wybieraj
FWybierz kampanię którą chciałbyś wesprzeć I miej wpływ na sukces swojego klubu
Wspieraj
Dokonaj płatności I zdobądź jedną z oferowanych przez nas nagród!

Płatności

Łatwo Szybko Bezpiecznie
1.4% +20p Prowizja Stripe dla kart Europejskich
2.9% +20p Prowizja Stripe dla kart nie-europejskich

FAQ

Czym jest Transferstarter?

TransferStarter to piłkarska platforma crowdfundingowa, stworzona przez Kibiców dla Kibiców. Jest to miejsce gdzie każdy kibic ma możliwość aktywnego zaangażowania się w rozwój swojego klubu.
Dzięki TransferStarter każdy klub wraz ze swoimi kibicami może zebrać dodatkowe fundusze na każdy projekt – strategiczny, infrastrukturalny czy sportowy.

Udział kibiców

Wierzymy, że każdy kibic wspierający swój klub powinien być doceniony. Dlatego każdy kto wspomoże Klub finansowo, otrzyma w zamian nagrodę, uzależnioną od wysokości wpłaty. Nagrody różnią się w zależności od kampanii i klubu. Listę nagród znajdziecie po prawej stronie każdej kampanii – podzieliliśmy je według oferty przeznaczonej dla pojedynczych Kibiców, oraz dla przedsiębiorstw, zainteresowanych pomocą Klubowi. Ceny nagród przedstawione na liście to ceny minimalne. Jeśli ktoś chciałby wspomóc Klub kwotą większą niż tą, przypisaną do nagrody, może to zrobić wpisując własną kwotę w okienku wyboru nagrody.

How secure is our platform?

TransferStarter współpracuje z globalnym operatorem płatności Stripe, który zbiera oraz procesuje płatności dla kampanii na naszej stronie. Oznacza to, że TransferStarter nie zbiera czy przechowuje żadnych wrażliwych danych finansowych użytkowników, zapewniając najwyższy standard ochrony danych dzięki współpracy ze Stripe. Stripe to światowy lider wśród operatorów płatności, wykorzystywany przez największe globalne portale crowdfundingowe jak Kickstarter czy Indiegogo.

Załaduj więcej

Czy moje wpłaty są widoczne dla innych użytkowników?

Nie. Na platformie TransferStarter, nie upubliczniamy żadnych informacji o naszych użytkownikach.

Jakie dane użytkownika są widoczne na platformie?

Na platformie TransferStarter, nie upubliczniamy żadnych informacji o naszych użytkownikach. By zachować najwyższą jakość ochrony danych, tylko TransferStarter ma wgląd do podstawowych informacji o naszych użytkownikach, takich jak Imie czy adres email.

Jakie dane personalne, klub otrzymuje jeśli wesprę kampanię?

Kluby otrzymują jedynie dane potrzebne do dystrybucji nagród po zakończeniu kampanii.

Czy możliwe jest dokonanie więcej niż jednej płatności/wyboru większej liczby nagród?

Oczywiście, TransferStarter nie nakłada żadnych limitów na liczbę wpłat, kwotę wpłacaną czy liczbę nagród wybranych przez naszych użytkowników.

Kiedy otrzymam wybraną nagrodę?

Po zakończeniu kampani, Klub skontaktuje się z tobą z informacją kiedy i jak możliwy będzie odbiór nagród.

Czy mogę dokonać wpłaty nie mając konta na TransferStarter?

Niestety nie jest to możliwe. Jeśli chcesz wesprzeć klub, musisz zarejestrować się na TransferStarter. Jest to jednak bardzo proste, wystarczy podać imię, nazwisko oraz adres email przy dokonywaniu płatności, a konto samo zostanie utworzone.